
En daar verdwijnt het treintje in zijn eigen stoom
Het is alweer bijna 4 weken geleden dat ik op pad was om de tulpenvelden te gaan fotograferen. Die mooie kleuren zijn er nu vanaf, immers de bol moet groeien.
Ik stond daar op een rustig polderweggetje met uitzicht op verschillende kleurige tulpenvelden die ik door mijn camera als mooie gekleurde horizontale strepen zag. Was dan ook druk bezig om me daarop te concentreren toen een mevrouw op de fiets mij passeerde en riep: ”daar komt de trein aan!”

Ik schrok me een hoedje, want ik dacht dat ik opzij moest, anders… Gelijk was ik uit mijn concentratie, keek om me heen maar zag geen trein! Waarom zei die mevrouw dat?
Na enkele seconden had ik het door: de stoomtrein kwam eraan!! Dat had ik nog nooit eerder meegemaakt, dus draaide ik me om en koos een positie om het museale stoomtreintje goed op de foto te kunnen zetten. En daar kwam het treintje, totdat het in zijn eigen stoom was verdwenen.
- Volg je mij ook al een tijdje in deze rubriek en wil je ook zo’n mooie foto boven de bank of als behang? Neem gerust contact met me op corinasas@hotmail.com
Foto gemaakt op 26 april 2026.
Corina Sas
Filed under: Corina Sas Fotografie, Fotografie, Stoomtram Medemblik - Hoorn | Tagged: En daar verdwijnt het treintje in zijn eigen stoom |





























Plaats een reactie