Enquête Lange Termijn Accommodatiebeleid ingevuld? Je hebt tot en met 28 februari nog de tijd!

Deze foto dient alleen ter illustratie – © CAPAND

Enquête Lange Termijn Accommodatiebeleid ingevuld? Je hebt nog tot en met 28 februari de tijd!

Alle inwoners van de gemeente Medemblik hebben een (overigens opgedateerde) brief ontvangen van de gemeente Medemblik om mee te doen aan het onderzoek over het accommodatiebeleid. De brief rept met geen woord over dat men tot en met 28 februari de tijd heeft…

Dat staat alleen op de website…

De Dorpsraad Andijk roept inwoners van Andijk hieraan mee te doen, want het gaat om de leefbaarheid van ons dorp, aldus een woordvoerder van de dorpsraad. “Het kost je ongeveer 8 minuten om de enquête in te vullen maar daarmee bepaal je samen met anderen de toekomst van de accommodaties in onze gemeente en daarmee van Andijk”

Hoe gaan we in de toekomst onze buitensportaccommodaties (zoals voetbal of tennis), sporthallen, gymzalen, kinderopvang, dorpshuizen, jeugdcentra of scholen beheren en onderhouden? Uw mening is belangrijk voor de gemeente om daarin de juiste keuzes te kunnen maken.

Op de website https://www.medemblik.nl/over-medemblik/lange-termijn-accommodatiebeleid.

Je hebt tot en met 28 februari de tijd!

Collage foto’s ter illustratie – Corina Sas – bew. © CAPAND
%d bloggers liken dit: