
Mini boekenmarkt! Zondag 13 juni In het Streekbos Paviljoen 12.00 – 16.00 uur.
Slootjesdagen bij IVN West-Friesland
Vind jij het leuk om te ontdekken wat er allemaal in onze West-Friese slootjes leeft? Zou je daar spelenderwijs wel eens iets meer van willen leren? Kom dan in het weekend van 12 en 13 juni langs bij de slootjesdagen van het IVN, de landelijke organisatie voor natuureducatie.
Onder begeleiding van gidsen van het IVN, en inachtneming van de RIVM maatregelen, kunnen kinderen van alle leeftijden met een schepnetje, zoekkaart en loepje ‘op safari’ in de sloot. Jonge kinderen graag met een begeleider. Watervlooien, libellenlarven, kokerjuffers, rivierkreeftjes, bloedzuigers, bootsmannetjes, je kunt onder het wateroppervlak werkelijk van alles tegenkomen.
● Zaterdag 12 juni om 12:30 uur is er slootjesmiddag in het Egboetswater in Oostwoud (Liederik 15, 1678 JC, afslag Hauwert; aanmelden niet nodig; kosten: 2 euro) en
● Zondag 13 juni vanaf 13:30 is er slootjesmiddag in het Streekbos in Bovenkarspel (Aanmelden tot zaterdag 12 juni 17.00 uur bij publieksactiviteiten@ivn-westfriesland.nl. Je kunt tijdsloten van 30 minuten reserveren; kosten: 2 euro).
Wie schept het bijzonderste beestje op? Veel plezier met ontdekken!
Fotobijlage: Verwondering Toos Brink
Filed under: IVN West-Friesland | Tagged: IVN: Miniboekenmarkt | Slootjesdagen |