
Drieteenstrandlopers die over het strand rennen, net voor de branding uit of er juist in bij een terugtrekkende zee: het is een kenmerkend beeld aan de kust.
Wanneer je jezelf goed positioneert door laag te gaan liggen op een plek waar ze naartoe lopen (ze bewegen vrijwel altijd in één richting), verschijnen ze vaak pal voor je lens. Met de Canon 200-800mm-lens op 800mm maakte ik een kleine serie beelden van een drieteen die baadt in de branding, kort daarna gevolgd door het droogwapperen van de opgedane nattigheid. Door een hoge sluitertijd te gebruiken (deze drie beelden zijn gemaakt op 1/2500 sec.) en de scherpstelling continu op het oog te houden, worden zowel de poses als de spatten water perfect bevroren.


Workshops natuur- en vogelfotografie
Wil je ook een keer deelnemen aan een workshop waarin je naast fotografie veel leert over de natuur en de aanwezige fauna?
- Zaterdag 10 oktober: Workshop natuurfotografie tijdens de damhertenbronst in de Amsterdamse Waterleidingduinen (nog 2 plekken beschikbaar).
- Zaterdag 17 oktober: Workshop natuurfotografie in de Oostvaardersplassen.
Bekijk het volledige aanbod op servanottfotografie.nl/agenda.
Filed under: Servan Ott Fotografie, Vogels, Vogels kijken, Watervogels kijken | Tagged: Drieteen badderend in de branding - IJmuiden |















Plaats een reactie