
Sinterklaas’ Lichtjesoptocht zaterdag 15 november
Op zaterdag 15 november van 17.00 tot 19.00 uur rijdt de Lichtjesoptocht van Sint en zijn Pieten door Andijk. De route is 10 km lang!
Kijk hier hoe de route door het dorp loopt!


Heb jij je tuin al versierd met verlichting en gezellige slingers, vlaggen of andere dingen? Ben je dus al klaar voor de wedstrijd van Sinterklaas ‘wie heeft de mooiste versierde tuin’?
- Heb jij je mooie Sinterklaas of Pietenpakje al klaar hangen?
- Heb jij je tekening voor Sinterklaas al klaar?
- Ben jij ook al een beetje zenuwachtig?
- Nou, dan ben je er al wel klaar voor hoor.
- Nog heel even wachten en dan mag je klaarstaan. Dan komen de Pieten langs met lekker pepernoten. Ook de glutenvrije Pepernoten Piet! Kijk verder in dit artikel
- Tot zaterdag!



Glutenvrije Pepernoten
Tijdens de optocht rijdt er ook een Piet mee met glutenvrije pepernoten, speciaal voor kinderen die gluten-intolerant zijn of coeliakie hebben. Hoe kan je deze speciale Piet herkennen en hoe kan deze jou herkennen? Kijk op de website van de Nederlandse Coeliakievereniging wat je moet doen!
Oh ja, en als mama en papa nog een leuke vrijwillige bijdrage wil doen dan kan dat door de QR-code tijdens de lichtjesoptocht te scannen als de Ledbus voorbij rijdt.
ROUTE LICHTJESOPTOCHT DOOR ANDIJK


Filed under: Sint Nicolaas 2025 |





























Plaats een reactie