15 jaar voorlezen voor volwassenen in  De VertelTuin in Hem – West-Friesland – Gratis verhalenwandeling op zondag 4 juni

15 jaar voorlezen voor volwassenen in  De VertelTuin in Hem

Gratis verhalenwandeling op zondag 4 juni 2023

2008. Achter de geraniums is een heerlijke plek om te toeven. Er kwamen andere bloemen, maar het bleef al die jaren die heerlijke plek waar vele verhalen voor volwassenen verteld en voorgelezen werden. 

Beginnen met het voorlezen aan volwassenen was uniek. Daar was ik me toen niet bewust van. Het kwam uit mijn persoonlijke leven. De kracht van een mooie jeugdherinnering. Dat wilde ik delen door het te doen. Vooral in de beginjaren heb ik heel vaak uit moeten leggen dat het echt voor volwassenen bedoeld was.

2023. Op 4 juni worden die 15 jaar gevierd met een wandeling door de hele tuin  met op zeven plekken een zitje om elkaar voor te lezen, om wat te filosoferen over verhalen en om te genieten van de natuur.

Het mooiste blijft natuurlijk een voorstelling bijwonen in het TuinTheater. 

Elke vijf jaar vieren we een feestje om de tuin nog meer in het zonnetje te zetten.

Zondag 4 juni aanvang 11.00 uur. Omdat het ook nog volle maan is, wordt de eindtijd afhankelijk van de weersomstandigheden. Bij volle maan kan er ook veilig in de avond in de tuin gewandeld worden.

Tot ziens! Aanmelden is niet nodig. 

Marijcke Faas

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: