10 januari nieuwjaarsreceptie gemeente Medemblik

csm_Uitnodiging_nieuwjaarsreceptie_2018_2baec12eb2 
Medemblik is rijk aan lokale kracht én rijk aan cultuur. Daarom staat dit jaar de nieuwjaarsreceptie in het teken van ‘muziek&dans’. Ontmoet elkaar en geniet van talent en uitblinkers uit eigen gemeente.  Laat u verwennen met lekkere hapjes uit eigen regio. Wij heffen graag met u het glas op het nieuwe jaar. U bent van harte welkom!

  • Datum: woensdag 10 januari 2018
  • Tijd: 19.30 – 21.30 uur
  • Plaats: ‘De Dres’, Lange Dres 1, 1688 BE Nibbixwoud
  • (toegang naast Dorpsstraat 27 1688 CA Nibbixwoud)
  • Komt u ook? Laat het de gemeente weten met een e-mail aan: secretariaat@medemblik.nl

‘Uitblinker’

Rijk aan cultuur, dit is geen overdreven conclusie als het gaat om de cultuurbeleving in onze gemeente. Er wordt enthousiast muziek gemaakt, gezongen en gedanst en ook aan beeldende kunst geven velen zich over. Tijdens de nieuwjaarsreceptie willen we graag stilstaan bij de muziek- en dansbeoefening in onze gemeente. Wij hebben u gevraagd naar de uitblinkers op dit gebied.  De meeste nominaties ontvingen wij voor: Koninklijke Fanfarekorps Westfrisia uit Twisk en het Demoteam van dansschool Young Skillz uit Opperdoes. Woensdag 10 januari kunt u zelf zien en horen bij de optredens in De Dres in Nibbixwoud waarom juist zij zijn verkozen tot uitblinkers.