Andijk | APB – Er is veel te doen vandaag in het meest uitgestrekte IJsselmeerdorp dat wereldwijd bekend staat: Andijk en ommelanden.
-
Truck-, tractor- en carpulling in Andijk (Dit moet je zelf zien met je eigen ogen!!!)
-
De Kermis in Wervershoof (Dit moet je zelf beleven!!!)
-
Inschrijven IVN Groencursus kennis, passie en doen! Maar vandaag eerst hooien om 09:00 uur in Bovenkarspel (Dit maakt je zelfs wijzer!)
-
Vandaag en volgende week zaterdag zelf kijken waar Albert Heijn zijn producten haalt o.a. bij boeren en telers in Andijk en Medemblik (Dit is goed om te weten en zelfs te eten!)
-
Kermis in Hoorn 11 tot en met 20 augustus (Dit kan nog net, vanzelluf)
-
Fietsend langs orgelconcerten in Venhuizen, Bovenkarspel en Westwoud (Dit is prachtige gelegenheid de kerk van binnen eens te zien en zelfs naar het orgel te luisteren)
-
Volwassenactiviteit: Natuurwerkdag in het Streekbos in Bovenkarspel (Dit zouden we allemaal zelf eens moeten doen!)
-
Windsurfen voor Jeugd en Masters in Medemblik (Dit is de laatste dag, zelf kijken dus!)
-
Vaar mee op de ‘Bounty’ op het IJsselmeer (Dit is een ware belevenis! Zelf opstappen dus!!!)
-
Andijk – op 18 augustus 1927 viel de Proefpolder droog, waarop nu Vakantiepark Het Grootslag en het Vakantiebungalowpark IJsselhof gevestigd zijn! (Dit is een historische dag in dit opzicht, dus zelf even kijken!)
-
Orgelconcert door Jos van der Kooy in de Bonifaciuskerk in Medemblik – zaterdag 18 augustus 20.00 uur (Dit is een mooie gelegenheid om zelf de Bonicfaciuskerk van binnen te bekijken en te luisteren naar het orgelspel van ‘s lands één der beste organisten)
Gearchiveerd onder: Andijk, Bonifaciuskerk Medemblik, Bovenkarspel, Concert, Enkhuizen, Evenementen, Hoorn, Kermis, Medemblik, Toerisme, Uit in Oostelijk West-Friesland, wat te doen vandaag, Wervershoof getagged: | Wat te doen vandaag? Veel! Bekijk hier het overzicht










































![Live (& learn) [Explored #12] Live (& learn) [Explored #12]](http://static.flickr.com/8406/8747311620_5891c8983f_t.jpg)